Rezultate Finale


Alege clasa
Alege judetul

Nr.NumePrenumeClasaUnitate InvatamantLocalitateJudetP1P2P3P4TotalPremii MENMedalii SSMRParticipare baraj
1UNGUROIURĂZVAN5COLEGIUL NAȚIONAL "PREPARANDIA-D.ȚICHINDEAL"ARADAR7.007.006.007.0027.00IMedalie aur
2IPATE ELISA5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.006.007.0027.00IMedalie aur
3STAN IONUȚ GABRIEL5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB5.507.007.007.0026.50IIMedalie aur
4BARTA-ZÁGONI CSONGOR5LICEUL TEORETIC ”BOLYAI FARKAS”, TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.007.006.004.0024.00IIIMedalie aur
5STOLERIURADU-IONUṬ5COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.007.006.004.0024.00IIIMedalie aur
6JURCATUDOR5LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"TIMIȘOARATM7.006.006.005.0024.00IIIMedalie aur
7IORDAN MIHNEA IONUȚ5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.006.003.0023.00MențiuneMedalie argint
8NĂSTASEANTONIA MARIA5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.006.003.0023.00MențiuneMedalie argint
9POPALUCA TEODOR5COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT7.007.006.002.0022.00MențiuneMedalie argint
10ȘTEFAN IOAN5COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE MOISIL''BUCUREȘTIB7.001.007.007.0022.00MențiuneMedalie argint
11DUMITRESCU ADRIANA NICOLETA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT5.007.006.004.0022.00MențiuneMedalie argint
12DUMITRESCUȘTEFAN-IONEL5COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ"BRAȘOVBV7.007.006.000.0020.00MențiuneMedalie argint
13MÎRZACTEIA GABRIELA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT7.007.006.000.0020.00MențiuneMedalie argint
14NICUALEXANDRU CRISTIAN5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.507.006.000.0019.50MențiuneMedalie argint
15LUCHIANCRISTIAN5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3PIATRA-NEAMȚNT5.505.005.004.0019.50MențiuneMedalie argint
16STĂNOIUIOANA5COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE MOISIL”BUCUREȘTIB5.007.006.001.0019.00MențiuneMedalie argint
17ȘERBAN RADU GEORGE5COLEGIUL NAȚIONAL ”UNIREA”, TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.006.005.000.0018.00MențiuneMedalie argint
18BURUIANĂ ANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS7.002.006.003.0018.00MențiuneMedalie argint
19BENESCUALEXANDRU ANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.001.007.003.0018.00MențiuneMedalie argint
20UNTEȘU ALEXANDRU ANDREI5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.501.006.004.0017.50Medalie bronz
21MANASIA NICOLAS ANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL TUDOR VLADIMIRESCUTG-JIUGJ5.506.006.000.0017.50Medalie bronz
22CHIFU RAREŞ ANDREI5COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC7.004.006.000.0017.00Medalie bronz
23SLANINA SIMON5COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE"BUCUREȘTIB7.003.006.001.0017.00Medalie bronz
24TULEI RADU CRISTIAN5COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL6.001.007.003.0017.00Medalie bronz
25GRESOIULIVIU-ANDREI5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 BUZĂUBUZĂUBZ6.001.006.004.0017.00Medalie bronz
26BOITOR-SOCOLANTEOFIL5COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAI EMINESCU”SATU MARESM3.507.006.000.0016.50Medalie bronz
27BOBEICĂRIANA INGRID5ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUILIU ZAMFIRESCUFOCȘANIVN1.507.006.002.0016.50Medalie bronz
28COSARANTONIA MARIA5COLEGIUL NATIONAL „VASILE LUCACIU”BAIA MAREMM7.002.006.001.0016.00Medalie bronz
29BÎZGĂ-NICOLESCU CARMEN5COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU"PITEȘTIAG3.007.006.000.0016.00Medalie bronz
30UNGUREANULORIN DIMITRIE5COLEGIUL NAŢIONAL "CAROL I"CRAIOVADJ7.002.006.000.0015.00Medalie bronz
31DOROBANȚUFANURIE5SCOALA GIMNAZIALĂ ”TAKE IONESCU”RÂMNICU VÂLCEAVL5.007.003.000.0015.00Medalie bronz
32FARES YUSUF5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.006.006.000.0015.00Medalie bronz
33MELEGATEODOR5LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB5.502.007.000.0014.50Medalie bronz
34CĂCIULĂ MIHAI-ALEXANDRU5COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS3.506.005.000.0014.50Medalie bronz
35MERTICARIU DANA-GEORGIANA5COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS7.001.006.000.0014.00Medalie bronz
36POPTUDOR5COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU”BAIA MAREMM7.001.006.000.0014.00Medalie bronz
37HOGAȘMIHAI5COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.000.007.000.0014.00Medalie bronz
38DIACONESCU ALEXANDRU-TASHI-TSERING5SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE ENESCU"SINAIAPH7.000.000.007.0014.00Medalie bronz
39POP HORA LUCIA5COLEGIUL NAȚIONAL BILINGV ” GEORGE COȘBUC”BUCUREȘTIB7.001.001.004.0013.00
40BRĂILĂSONIA BILIANA5COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN LALESCU” REȘIȚAREȘIȚACS5.501.006.000.0012.50
41MIHAILALIA ALEXANDRA5COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB3.506.001.002.0012.50
42PICIU-DINIȚĂ SARA MARIA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCUREȘTIB4.001.005.002.0012.00
43PAPACIOCRAREȘ-IOAN5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3SLOBOZIAIL3.007.001.001.0012.00
44CHIVUANDREEA ANA5COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB2.501.001.007.0011.50
45CHINDEAALIN CRISTIAN5SCOALA GIMNAZIALA "ACAD. MARIN VOICULESCU"GIURGIUGR7.001.001.002.0011.00
46LĂSLĂUANTONIO LUCA5COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE "SUCEAVASV3.005.001.002.0011.00
47GÎNJUANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE MOISIL''BUCUREȘTIB2.502.005.001.0010.50
48POGARDENISA NATALIA5COLEGIUL TEHNIC ”DUMITRU MANGERON” BACĂUBC5.001.004.000.0010.00
49ATOMULESEI ANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS3.002.005.000.0010.00
50BĂLĂIȚĂ ANDREI5COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS5.502.002.000.009.50
51GURIȚĂEDUARD ADRIAN5COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH4.503.001.001.009.50
52BALAUR FRANCESCA MARIA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79/ BUCUREȘTIBUCUREȘTIB3.005.001.000.009.00
53STOICA IZABELA MARIA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BASARAB I" CURTEA DE ARGEŞAG2.001.006.000.009.00
54SÓGOR DÉNES5COLEGIUL DE MUZICĂ SIGISMUND TODUȚĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ4.002.001.001.008.00
55IACOBIȚĂDANIELA5COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU BOTOȘANIBT4.500.002.001.007.50
56LORINCZCARLA REBECA5COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH2.500.001.003.507.00
57CARPIULIA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4VATRA DORNEISV3.501.001.001.006.50
58BARBUIOANA-STELIANA5COLEGIUL DOBROGEAN ”SPIRU HARET”TULCEATL1.500.005.000.006.50
59ENACHE MARICELA RALUCA GEORGIANA5LICEUL TEORETIC,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” VASLUIVASLUIVS1.500.003.002.006.50
60BREJENORA5COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA”ZALĂUSJ1.001.001.003.506.50
61COLȚANALECSANDRA DIANA5COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH1.001.004.000.006.00
62ARANGHELALEXANDRU IULIAN5LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI MĂGURELEIF0.001.004.001.006.00
63BUTOI ALEXANDRU GABRIEL5COLEGIUL NAȚIONAL „IANCU DE HUNEDOARA”HUNEDOARAHD3.000.001.001.005.00
64LAZĂROVIDIU MARIAN5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 HUNEDOARAHD0.001.004.000.005.00
65MORARUROBERT MIHAI5ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,ȘERBAN CIOCULESCU”GĂEȘTIDB2.501.001.000.004.50
66CORLĂȚEANUTEODORA ELENA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1BISTRIȚABN2.500.002.000.004.50
67ORBÁNVILMOS5LICEUL KŐRÖSI CSOMA SÁNDORCOVASNACV3.000.001.000.004.00
68DOSPINESCUMIRUNA5COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE LAZĂR”SIBIUSB1.001.002.000.004.00
69NIȚU DANIEL EUSEBIU5ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,MIRCEA CEL BĂTRÂN''TURNU MĂGURELETR0.000.003.001.004.00
70DOBRAGLORIA - ELENA5COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘAB2.000.001.000.003.00
71VITOS VIKTÓRIA5ŞCOALA GIMNAZIALĂ VITOS MÓZESSÎNCRĂIENIHR1.001.000.000.002.00
72ANDREIMATEI TUDOR5ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION BĂNCILĂ"BRĂILABR1.001.000.000.002.00
73FILIP NATALIA5ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”CĂLĂRAŞICL0.001.001.000.002.00
74TODEANTONIA-IANULA5COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT0.000.000.000.000.00
75ANGHEL DAVID ANDREI6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 56BUCUREȘTIB7.006.504.506.0024.00IMedalie aur
76ROBUDACIAN6COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU” BAIA MAREMM7.007.007.001.0022.00IIMedalie aur
77MIRICĂIOAN ALEXANDRU6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.007.001.0022.00IIMedalie aur
78VASILE OCTAVIAN6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.507.001.0021.50IIIMedalie aur
79CIRLIGEANUADELA6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
80CUREAALEXANDRA-MARIA6COLEGIUL NAȚIONAL "DR. I. MEȘOTĂ" BRAȘOVBV7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
81FÜREDI EDUARD ANDREI6COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
82LAZĂR ALEXANDRU-FLORIN6COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
83PÎRVULESCUGABRIELA MĂDĂLINA6ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRAIOVADJ7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
84TURBINCĂ GABRIEL6COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
85VELICU ALEXANDRU ȘTEFAN6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
86DAVIDSILVIU IONUȚ6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB”RÂMNICU VÂLCEAVL7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
87PĂTRU MIHAI COSMIN6COLEGIUL NAŢIONAL "CAROL I" CRAIOVADJ7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
88MIREA BULUBAȘAPETRE LUCA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4RÂMNICU VÂLCEAVL7.007.007.000.0021.00MențiuneMedalie aur
89DEGERATUCLARA MARIA6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
90NISTORANNE-MARIE-DENISA6COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
91ZAHARIA MARA IOANA6COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
92POPAALEXANDRU6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
93ZAMFIRESCU LUCA VLAD6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
94CONSTANTINESCUDANIEL6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,CORESI”TÂRGOVIȘTEDB7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
95POPESCU MIHNEA EDUARD-ȘTEFAN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3SLOBOZIAIL7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
96GRIDANANTONIA CAMELIA6COLEGIUL NAȚIONAL ”AUREL VLAICU”ORĂȘTIEHD7.006.507.000.0020.50MențiuneMedalie argint
97POPA DIANA ALEXANDRA6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.006.507.001.0020.50MențiuneMedalie argint
98SITARU ALEXIA IOANA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79BUCUREȘTIB7.007.006.000.0020.00Medalie argint
99POPESCUADRIAN6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB6.506.507.000.0020.00Medalie argint
100ILIE MAIDER6ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATEI BASARAB" PITEȘTIAG6.007.007.000.0020.00Medalie argint
101CREȚOIUTEODORA-ELENA6COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. VLAHUȚĂ” RM. SĂRATRM. SĂRATBZ6.006.507.000.0019.50Medalie argint
102ȘERBANTEODORA6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB5.507.007.000.0019.50Medalie argint
103SPINEANU RAREȘ-CONSTANTIN6COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM4.007.007.001.0019.00Medalie argint
104FARESZINA6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.003.507.001.0018.50Medalie argint
105DUMITRESCUPETRU LUCIAN6COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT4.007.007.000.0018.00Medalie argint
106BORŞ ALEXANDRU6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DACIA”, TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.003.507.000.0017.50Medalie bronz
107AMORĂRIȚEIALEXANDRA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TEODOR BALAN" GURA HUMORULUISV7.003.507.000.0017.50Medalie bronz
108CADÎR SELIM6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.006.505.000.0017.50Medalie bronz
109MIHUȚMARIA-EMILIA6COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.002.007.001.0017.00Medalie bronz
110DĂMOCANALISA MARIA6COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH7.002.507.000.0016.50Medalie bronz
111DANCIUANA CEZARA6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.002.007.000.0016.00Medalie bronz
112INCICĂUANDREEA MARIA6COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR7.002.007.000.0016.00Medalie bronz
113PETRIA-MITRANALMA ELENA6COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ7.002.007.000.0016.00Medalie bronz
114STAN LUCIANA GABRIELA6COLEGIUL NAȚIONAL "DR. I. MEȘOTĂ" BRAȘOVBV7.001.507.000.0015.50Medalie bronz
115BURCĂPAUL6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1VATRA DORNEISV7.000.507.001.0015.50Medalie bronz
116CHIRIACGEORGE-BOGDAN6COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.000.507.001.0015.50Medalie bronz
117MATEI MARIA-TEODORA6COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL6.002.507.000.0015.50Medalie bronz
118FILIPASDRAGOȘ OCTAVIAN6COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM6.002.007.000.5015.50Medalie bronz
119IORDACHETUDOR ALEXANDRU6ŞCOALA GIMNAZIALĂ PRO INGENIOBRAGADIRUIF7.001.007.000.0015.00Medalie bronz
120POPESCU BIANCA MARIA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 150BUCUREȘTIB6.002.007.000.0015.00Medalie bronz
121STĂNESCUMATEI OCTAVIAN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT7.000.507.000.0014.50Medalie bronz
122HARTZOSCĂLIN TIBERIUS6LICEUL TEHNOLOGIC VIȘEUL DE SUSVIȘEU DE SUSMM6.001.507.000.0014.50Medalie bronz
123GARALBATINRAREȘ6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOVBV6.001.507.000.0014.50Medalie bronz
124DANCIU ANDREEA CRISTINA6LICEUL TEORETIC ,,MARIN PREDATURNU MĂGURELETR4.003.507.000.0014.50Medalie bronz
125HANGANUDANIEL-NICOLAE6COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS7.000.007.000.0014.00Medalie bronz
126NEAGOEDIANA-ANDREEA6COLEGIUL NAȚIONAL ,,GRIGORE MOISIL''BUCUREȘTIB7.000.007.000.0014.00Medalie bronz
127ALB IANNIS6LICEUL DE INFORMATICA ”TIBERIU POPOVICIU” CLUJ -NACLUJ-NAPOCACJ7.000.007.000.0014.00Medalie bronz
128ROSUIUSTINA6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB4.502.007.000.5014.00Medalie bronz
129LUPULEȚIVLAD CĂLIN6COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH1.006.506.500.0014.00Medalie bronz
130MATEA MIHNEA ANDREI6ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA" PITEȘTIAG4.003.506.000.0013.50
131CONSTANTIN ANTONIA-MARIA6SCOALA GIMNAZIALĂ "H.M.BERTHELOT " , MUNICIPIUL PPLOIESTIPH4.003.506.000.0013.50
132MORAR-HERLEAANDREI CEZAR6COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH3.006.504.000.0013.50
133BOLBOREARADU IONUŢ6ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU"SLATINAOT7.000.006.000.0013.00
134TARTA TUDOR ANDREI6LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE BALCESCU'' CLUJ-NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.000.006.000.0013.00
135CARPANDREI COSTIN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUILIU ZAMFIRESCU FOCȘANIVN5.007.000.500.0012.50
136NANTU-ISAC ALEXANDRU - RĂZVAN6COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS4.500.506.501.0012.50
137CRISTEABEATRICE CORINA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”MEDIAȘSB3.002.507.000.0012.50
138SĂVEANU ALEX PETRU6COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ3.002.507.000.0012.50
139GHEORGHE ANTONIA6COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTIAG4.002.006.000.0012.00
140ZOB ALEXANDRU MIHAI6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 49BUCUREȘTIB4.001.007.000.0012.00
141BULEAUCĂDARIUS ANDREI6ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,CONSTANTIN BRANCUȘI”TG-JIUGJ4.001.007.000.0012.00
142FELEKI BIBORKA6COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELYODORHEIU SECUIESCHR4.001.007.000.0012.00
143PRISECARUMIHNEA ANDREI6COLEGIUL NAŢIONAL EMIL BOTTAADJUDVN5.000.006.500.0011.50
144MATEIMARCEL - RAREŞ6COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS4.000.507.000.0011.50
145ANDREI LUCA MIHAI6LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.001.507.000.0011.50
146NISTORMARIA-DELIA6COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘPIATRA-NEAMȚNT4.000.007.000.0011.00
147COSTINESCURAREȘ-IOAN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 BUZĂUBUZĂUBZ0.004.007.000.0011.00
148BAHACIURAISA GEORGIANA6LICEUL TEORETIC ”GRIGORE MOISIL”TULCEATL6.001.503.000.0010.50
149ROMANIUCALBERT IULIAN6COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT3.000.507.000.0010.50
150PĂUNAALEXANDRU MIHAI6COLEGIUL NAȚIONAL ,,VLADIMIR STREINU”GĂEȘTIDB2.001.507.000.0010.50
151TÎRHOACĂBOGDAN6COLEGIUL NAŢIONAL "GH. M. MURGOCI"BRĂILABR2.001.507.000.0010.50
152ILIEȘIU ANNE6COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA”ZALĂUSJ1.002.507.000.0010.50
153TANASESCULAURA ELENA6SCOALA GIMNAZIALA NR. 7GIURGIUGR1.002.507.000.0010.50
154OUL GABRIEL ALIN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1LUNCA ILVEIBN1.002.006.001.0010.00
155MĂRGINEANUDAVID6COLEGIUL NAȚIONAL ”B.P. HAȘDEU” BUZĂUBUZĂUBZ3.000.506.000.009.50
156DRĂGANDAVID ANDREI6COLEGIUL NAŢIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONEŞTIBC1.001.507.000.009.50
157DUMBRAVĂ DARIA6ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29GALAȚIGL1.001.507.000.009.50
158BERECHET TUDOR 6COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL0.007.002.500.009.50
159GROSU MARIA IULIANA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU”CĂLĂRAŞICL4.002.003.000.009.00
160COSTANCATHERINE- TEODORA6COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS1.001.007.000.009.00
161DORNEANUDIANA DELIA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GEORGE TUTOVEANU” BÂRLADBÂRLADVS1.001.007.000.009.00
162CIOBANUANDREI6COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ” TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.001.506.000.008.50
163CHIVURĂZVAN GABRIEL6SCOALA GIMNAZIALA ”I.H. RĂDULESCU”BUCUREȘTIB1.000.507.000.008.50
164BUJOR IONUȚ RAUL6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFINTUL NICOLAE”TG-JIUGJ1.000.507.000.008.50
165NICORESCU TUDOR ANDREI6COMPLEXUL EDUCA'IONAL BUCUREȘTIB4.002.501.500.008.00
166NEAGU ANDREI6COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH1.000.007.000.008.00
167MOISEALEXANDRU6COLEGIUL NAȚIONAL „IANCU DE HUNEDOARA”HUNEDOARAHD1.000.007.000.008.00
168PĂLEACUDARIA MARIA6COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICADROBETA TURNU SEVERINMH1.001.005.000.007.00
169CALIPETREDAVID CRISTIAN6ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT1.000.006.000.007.00
170TAMÁSPÉTER6COLEGIUL NAȚIONAL "SZÉKELY MIKÓ"SFÂNTU GHEORGHECV0.000.007.000.007.00
171GANEA ANDREI MIRCEA6COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC4.001.000.500.005.50
172MUNTEANDAVID - CRISTIAN6COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘAB1.001.503.000.005.50
173DAVIDALEX6COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARESM4.000.500.500.005.00
174ANTONPETRU-ADRIAN6LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL", IIAȘIIS0.000.005.000.005.00
175CRINAIOANA LĂCRIMIOARA6ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 REȘIȚAREȘIȚACS1.002.000.000.003.00
176TURCU DARIA6COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT1.001.500.000.002.50
177LECOIURADU ANDREI7COLEGIUL NAȚIONAL ,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU”TÂRGOVIȘTEDB7.007.004.007.0025.00premiul IMedalie aurbaraj
178MOLDOVANANDREI7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79BUCUREȘTIB7.004.006.007.0024.00premiul IIMedalie aurbaraj
179RĂDUȚ ALEXIA ANDREEA7ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVADJ7.007.004.004.0022.00premiul IIIMedalie aurbaraj
180GHEORGHE LUCA ANDREI7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.005.003.007.0022.00premiul IIIMedalie aurbaraj
181RÎȘNOVEANU LUCIA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT7.007.000.007.0021.00mențiuneMedalie aurbaraj
182SLĂNINĂIULIA7COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.006.004.003.0020.00mențiuneMedalie aurbaraj
183CONSTANTINESCU IUSTINIAN CRISTIAN7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” GEORGE BACOVIA”BUCUREȘTIB7.001.004.007.0019.00mențiuneMedalie argintbaraj
184MONEA DRAGOȘ GABRIEL7COLEGIUL NAȚIONAL ”DECEBAL”DEVAHD7.007.001.002.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
185PANĂLUCA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CPT. AV. MIRCEA T. BĂDULESCU” BBUZĂUBZ7.006.001.003.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
186DUMITRESCUMATEI-PAVEL7COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS4.006.002.005.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
187DUMITRIUMARIAN7COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.006.000.003.0016.00mențiuneMedalie argintbaraj
188CAVAŞI EDUARD PAUL7COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.006.000.002.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
189NEACȘU MIRUNA7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.000.002.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
190BUHNIATUDOR ALEXANDRU7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTIB4.007.004.000.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
191DRAGOMIRESCU ROBERT7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTIB7.006.000.001.0014.00Medalie argintbaraj
192LORINTZALEXANDRU7COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘAB7.006.000.001.0014.00Medalie argintbaraj
193MILITARUIONUŢ MARIUS7COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT7.002.000.005.0014.00Medalie argintbaraj
194IOSIFESCU DINU ALEXANDRU7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.007.000.001.0014.00Medalie argintbaraj
195VULTURU DARIUS ANDREI7LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.004.000.002.0013.00Medalie bronz
196POPAMARIA CRISTINA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4VATRA DORNEISV6.003.000.004.0013.00Medalie bronz
197MOCAANDREI CĂTĂLIN7COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU”BISTRIȚABN3.007.000.003.0013.00Medalie bronz
198OPORANU IULIA – MARIA 7ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVADJ2.007.003.001.0013.00Medalie bronz
199VOICILĂTRISTAN-ȘTEFAN7COLEGIUL NAȚIONAL ”B.P. HAȘDEU” BUZĂUBUZĂUBZ7.003.000.001.0011.00Medalie bronz
200GRĂDINARUADELA VICTORIA7LICEUL TEORETIC ”GRIGORE MOISIL”TULCEATL7.002.000.002.0011.00Medalie bronz
201COSTEA DARIA IOANA7COLEGIUL NAȚIONAL ,,VLADIMIR STREINU”GĂEȘTIDB7.002.000.002.0011.00Medalie bronz
202MÎNJINĂBIANCA ALINA7COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICADROBETA TURNU SEVERINMH7.002.000.002.0011.00Medalie bronz
203BLÎNDU CLAUDIU7ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DOAMNA NICA"VALEA MĂRULUIGL2.007.000.002.0011.00Medalie bronz
204MUNTEANTUDOR7COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.001.000.002.0010.00Medalie bronz
205VERZEA ŞTEFAN7COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ6.002.000.002.0010.00Medalie bronz
206PATRUBIANCA7COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARATM6.002.000.002.0010.00Medalie bronz
207BĂLAN SARAH-SONIA7COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT4.003.002.001.0010.00Medalie bronz
208TULCEANU CEZAR ALEXANDRU7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM”CONSTANȚACT3.005.001.001.0010.00Medalie bronz
209NAGY ZSUZSA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ TG-MUREȘMS3.001.004.002.0010.00Medalie bronz
210TOADER ANDREI-SEBASTIAN7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3SLOBOZIAIL5.003.000.001.009.00
211TEICĂALEXANDRU7COLEGIUL NAȚIONAL ,,TUDOR VLADIMIRESCU”TG-JIUGJ4.002.000.003.009.00
212POPAN COSMIN7COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU''SATU MARESM5.001.000.002.008.00
213ONEAAMALIA MIHAELA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCUȘI"BUCUREȘTIB4.002.000.002.008.00
214IȘFANALEXANDRU ȘTEFAN7COLEGIUL NAȚIONAL ,,TUDOR VLADIMIRESCU”TG-JIUGJ3.003.001.001.008.00
215BABLIUCALEXIA7COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE"SUCEAVASV3.003.000.002.008.00
216LUȘCAN ALEXANDRU MIHAI7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU”NĂSĂUDBN3.002.000.003.008.00
217NASAUDEAN MARIA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN BOB CLUJ-NAPOCACLUJ-NAPOCACJ1.005.000.002.008.00
218MILCU AMELIA GABRIELA7ŞCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN" CRAIOVADJ3.001.001.002.007.00
219LUNGU MELANIA7COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC2.002.000.003.007.00
220MANTABIANCA FLORENTINA7ŞCOALA GIMNAZIALĂ DUILIU ZAMFIRESCUFOCŞANIVN2.002.000.003.007.00
221OLEKSIKVLAD ANDREI7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 18SIBIUSB1.004.000.002.007.00
222PUFALESIO7COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR1.003.000.003.007.00
223RADUANA MĂDĂLINA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1VIDELETR2.003.000.001.006.00
224OANCEA - NEGOIŢĂ TEODORA7ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 TÎRGU OCNABC2.002.000.002.006.00
225PARASCHIVMIRUNA-MARIA7LICEUL TEORETIC ”GRIGORE MOISIL”TULCEATL2.002.000.002.006.00
226GHEORGHIEȘPETRUȚ RAREȘ7LICEUL TEORETIC,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” VASLUIVASLUIVS1.003.000.002.006.00
227VOICUMATEEA-GABRIELA7COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘPIATRA-NEAMȚNT1.003.000.002.006.00
228CĂLINRADU ANDREI7COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN LALESCU” REȘIȚAREȘIȚACS1.002.000.003.006.00
229POPAIOANA7COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV1.002.000.003.006.00
230POTFALEANANDREI7COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ2.002.000.001.005.00
231BROTEAFLORIN ALEXANDRU7LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEIMĂGURELEIF2.001.000.002.005.00
232ADAM RALUCA MIHAELA7COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ1.002.001.001.005.00
233DRAGOMIRDARIA-NICOLETA7COLEGIUL NAȚIONAL "DR. I. MEȘOTĂ" BRAȘOVBV1.002.000.002.005.00
234STANCUCATALINA7SCOALA GIMNAZIALA NR. 7GIURGIUGR1.002.000.002.005.00
235PIELEȘTEFAN VLĂDUȚ7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TAKE IONESCU”RÂMNICU VÂLCEAVL0.003.000.002.005.00
236ILIEȘARIANA7COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH1.002.000.001.004.00
237SMARANDACHESAMUEL7COLEGIUL NAȚIONAL ”IANCU DE HUNEDOARA”HUNEDOARAHD1.002.000.001.004.00
238BERECZKIANNA7LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN"SFÂNTU GHEORGHECV1.001.000.002.004.00
239ALEXE ADELINA MARIA7COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG MUSCELAG1.002.000.000.003.00
240CRIȘANALEXANDRU7ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SILVANIA” ȘIMLEU SILVANIEISJ2.000.000.000.002.00
241ŢOLUDIANA8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU"SLATINAOT7.007.007.005.0026.00premiul IMedalie aurbaraj
242ABIBULA AISEL8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM”CONSTANȚACT7.007.003.004.0021.00premiul IIMedalie aurbaraj
243BOGDANANA MARIA IULIA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ȘERBAN CIOCULESCU”GĂEȘTIDB7.007.001.005.0020.00premiul IIIMedalie aurbaraj
244ARITONADRIAN8COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN7.007.000.006.0020.00premiul IIIMedalie aurbaraj
245POPESCU IOANA8LICEUL TEORETIC SCOALA EUROPEANA BUCURESTIBUCUREȘTIB7.007.000.005.0019.00mențiuneMedalie aurbaraj
246POLENCIUCRAREȘ8COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT7.005.000.007.0019.00mențiuneMedalie aurbaraj
247LEFTERLUCIA - MARIA8COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS7.006.001.004.0018.00mențiuneMedalie aurbaraj
248COSTEA TEODORA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM”CONSTANȚACT7.007.002.001.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
249HUDIŞTEANU MIHAELA8COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS7.007.000.003.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
250MERCAN HORIA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.81BUCUREȘTIB6.007.000.004.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
251HARAMBAS DIANA8COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.007.000.002.0016.00mențiuneMedalie argintbaraj
252ZLAMPAREȚGEORGE8COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.005.002.002.0016.00mențiuneMedalie argintbaraj
253GASAN CAROL LUCA8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.004.004.001.0016.00mențiuneMedalie argintbaraj
254AXENIE RAISA8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.000.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
255COMAN ALEXANDRU SERGIU8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 56BUCUREȘTIB7.007.000.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
256COMAN MIHNEA GEORGE8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.000.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
257IGNUȚA CIUNCANUIASMINA-IOANA8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.000.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
258PĂUNESCU ALEXIA IOANA8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.000.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
259STOICAGEORGE- IOAN8COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS7.005.002.001.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
260STRUGARIUŞTEFAN - VLADIMIR8COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS7.004.000.004.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
261GARAIMAN ANDRES8ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION PILLAT" PITEȘTIAG4.007.000.004.0015.00mențiuneMedalie argintbaraj
262DOBREANDREEA MARIA8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU"SLATINAOT7.006.000.001.0014.00Medalie bronz
263TEIȘANU MIHAI8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE ŢIŢEICA" CRAIOVADJ7.003.000.004.0014.00Medalie bronz
264ARITONALEXANDRU8COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN7.001.002.004.0014.00Medalie bronz
265POPESCUVICTOR-ȘTEFAN8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB4.002.002.006.0014.00Medalie bronz
266LAZEADARIUS8COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.006.000.000.0013.00Medalie bronz
267MITRANA FLORIN FĂNEL8COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ7.002.000.004.0013.00Medalie bronz
268GHERASĂ RĂZVAN - MARIAN8COLEGIUL NAŢIONAL „VASILE ALECSANDRI”BACĂUBC2.007.000.004.0013.00Medalie bronz
269OSMAN-CALESCU MARIA NATALIA8SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BUCUREȘTIB7.004.000.001.0012.00Medalie bronz
270MURGOCI CRISTIANA ANDREEA8COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL7.001.000.004.0012.00Medalie bronz
271ION DRAGOŞ8COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZĂR CLUJ-NACLUJ-NAPOCACJ3.005.002.002.0012.00Medalie bronz
272RUSUBOGDAN8COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE"SUCEAVASV7.003.000.001.0011.00Medalie bronz
273MIHĂESCURĂZVAN ANDREI8COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICADROBETA TURNU SEVERINMH7.003.000.001.0011.00Medalie bronz
274ȘANDRU MATEI8SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BUCUREȘTIB7.002.000.002.0011.00Medalie bronz
275VOICU OANA-GEORGIANA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TRAIAN" PITEȘTIAG7.002.000.002.0011.00Medalie bronz
276TRALESMARTA TEODORA8COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM4.003.000.004.0011.00Medalie bronz
277PĂCUREȚUANDREI ARIN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚACT3.007.000.001.0011.00Medalie bronz
278CĂLINESCU MIHAI ALEXANDRU8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB1.007.002.001.0011.00Medalie bronz
279KOSZORUS OANA TEODORA8COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM0.007.000.004.0011.00Medalie bronz
280SILIMON IOANA DELIA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,MIHAIL SADOVEANU” HUȘIHUȘIVS2.007.000.001.0010.00Medalie bronz
281IONESCUPETRU VLAD8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2VIDELETR2.007.000.001.0010.00Medalie bronz
282ALBU MATEI ALEXANDRU8SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BUCUREȘTIB2.006.000.002.0010.00Medalie bronz
283SFIA ANCA MIHAELA8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB1.007.000.001.009.00Medalie bronz
284RĂDULESCUALEXANDRA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TAKE IONESCU”RÂMNICU VÂLCEAVL1.007.000.001.009.00Medalie bronz
285PECHEANUANNA-ANGELA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3PIATRA-NEAMȚNT1.002.004.002.009.00Medalie bronz
286ŞTEFĂNESCUANASTASIA8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU"SLATINAOT0.007.000.002.009.00Medalie bronz
287CIUPERCEANU VLAD MIHAI8COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ7.000.000.001.008.00
288ANDRONE ȘTEFAN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ IANCULUI BUCUREȘTIB7.000.000.001.008.00
289MITREA CRISTIAN8COLEGIUL NAȚIONAL,,TUDOR VLADIMIRESCU”TG-JIUGJ2.002.000.004.008.00
290KIS ANITA8LICEUL TEORETIC ”BOLYAI FARKAS”, TG-MUREȘTG-MUREȘMS0.002.000.006.008.00
291OPINCĂANDREI CRISTIAN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ION CIORĂNESCU” MOROIENIDB0.001.000.007.008.00
292BABALEANROBERT8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4SUCEAVASV0.006.000.001.007.00
293MIHAIALEXIA ANDRA8ȘCOALA GIMNAZILĂ ,,CORESI”TÂRGOVIȘTEDB0.002.000.005.007.00
294PRIPON MARA8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB4.001.000.001.006.00
295PARASCHIV PASHALIDISANDA8COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL1.004.000.001.006.00
296GAVRA BOGDAN8LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB0.005.000.001.006.00
297GHEORGHITA VLAD8COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH0.000.002.004.006.00
298CRĂCIUNIANCU CRISTIN8COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘIIAȘIIS2.002.000.001.005.00
299PORUMBGABRIELA8ŞCOALA GIMNAZIALĂ DUILIU ZAMFIRESCU FOCŞANIVN2.002.000.001.005.00
300GIURGIUTEOFIL- COSTIN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” ALBA IULIAAB2.002.000.001.005.00
301BULANCEACEZAR8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE EMIL PALADE” BUZĂUBUZĂUBZ2.001.000.002.005.00
302DUMINICĂANA-MARIA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU"BRĂILABR1.003.000.001.005.00
303BUȘUIBOGDAN8LICEUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂARADAR1.002.000.002.005.00
304NEGOESCU DIVIA PETRA8COLEGIUL NAŢIONAL "CAROL I" CRAIOVADJ1.000.000.004.005.00
305GURZĂU ROLAND8LICEUL ”ANDREI MUREȘANU” BRAȘOVBV0.003.000.002.005.00
306JIDAVU DARIA8COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ0.001.000.004.005.00
307ANDREI DIANA MARIA IOANA8SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BUCUREȘTIB1.002.000.001.004.00
308MARZIALIMATTIA8COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV1.002.000.001.004.00
309POPABOGDAN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ "FĂNUŞ NEAGU"BRĂILABR1.002.000.001.004.00
310BERBECERIAN-ALEXANDRU8ȘCOALA GIMNAZIALĂ„SF.ANDREI”SLOBOZIAIL1.000.000.003.004.00
311FECHETELUCA ANDREI8COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH1.000.000.003.004.00
312MANIRINA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GHEORGHE LAZĂR”ZALĂUSJ0.004.000.000.004.00
313MORÂNDĂUFELIX ALEXANDRU8COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE LAZĂR”SIBIUSB0.003.000.001.004.00
314ȘTEFANALEXANDRU8COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV0.001.000.003.004.00
315ZARIOIUDENISA ELENA8SCOALA GIMNAZIALĂ NR.10RÂMNICU VÂLCEAVL2.000.000.001.003.00
316TANASESCU LUCA FLORIN8COLEGIUL NAȚIONAL BILINGV "GEORGE COȘBUC"BUCUREȘTIB1.001.000.001.003.00
317BITEȘRAREȘ8ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.H.RĂDULESCU”URZICENIIL1.000.000.002.003.00
318ANDREI NICOLA REBECCA8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.000.000.002.003.00
319PĂIȘANU CONSTANTIN-TUDOR8LICEUL TEORETIC NAȚIONAL BUCUREȘTI BUCUREȘTIB1.000.000.002.003.00
320GONDAGEORGE LUIS BOGDAN8ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU”NĂSĂUDBN0.002.000.001.003.00
321KRECHSAMUEL8COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”REGINA MARIA”DEVAHD0.002.000.001.003.00
322PALINCIUC MIRUNA8COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT0.002.000.001.003.00
323SIMAMARIO ROBERT8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1BISTRIȚABN0.002.000.001.003.00
324KACSOCHRIS SANDOR8COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS1.000.000.001.002.00
325TICUȘ RAREȘ ANDREI8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.81BUCUREȘTIB0.000.000.002.002.00
326TIULIULIUCGEORGIANA NICOLETA8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂPIATRA-NEAMȚNT0.000.000.002.002.00
327ANDRIESCU ANDREI8COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC1.000.000.000.001.00
328IANCU MARIO8ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DRAGOȘ MARIN”ȘTEFAN CEL MARECL1.000.000.000.001.00
329CORNOCROLAND8ŞCOALA GIMNAZIALĂ „LUCIAN BLAGA”SATU MARESM0.000.000.001.001.00
330MARIŞESCUIONUŢ8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ROMUL LADEA" ORAVIŢAORAVIȚACS0.000.000.001.001.00
331PETREAOCTAVIAN8ŞCOALA GIMNAZIALĂ ANGHEL SALIGNYFOCŞANIVN0.000.000.001.001.00
332NEAMȚU DARIA8COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU BOTOȘANIBT0.000.000.001.001.00
333SANDUIOANA ALEXIA8ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3SUCEAVASV0.000.000.001.001.00
334MÁRKÓÁGNES8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GAÁL MÓZES"BARAOLTCV0.000.000.001.001.00
335TĂNASEMIHAI FLORIN8ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDĂSTRIŢAVĂDĂSTRIŢAOT0.000.000.001.001.00
336ROŞU MIRUNA DANIELA8COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL0.000.000.000.000.00
337RUSUALEXANDRU FLORIN8COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT0.000.000.000.000.00
338DAMIANTHEODOR GABRIEL8SCOALA GIMNAZIALA NR. 7GIURGIUGR0.000.000.000.000.00
339CONESCHIVLAD SILVIU8ŞCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU"SLATINAOT0.000.000.000.000.00
340DANPATRICK CRISTIAN8COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB0.000.000.000.000.00
341CARDAȘTUDOR DARIUS9COLEGIUL NAȚIONAL AT LAURIANBOTOȘANIBT6.007.007.006.0026.00premiul IMedalie aurbaraj
342MĂRGINEANANDREI 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.003.000.0017.00premiul IIMedalie aurbaraj
343PARFENIANDREI ALEXANDRU 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB4.007.005.001.0017.00premiul IIMedalie aurbaraj
344GÎRBAN ALEXANDRU9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚACT7.003.005.000.0015.00premiul IIIMedalie aurbaraj
345TRANBACH NGUYEN 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.007.000.001.0014.00mențiuneMedalie aurbaraj
346VERGELEAVLAD ȘTEFAN9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT7.002.002.002.0013.00mențiuneMedalie aurbaraj
347TĂNĂSESCU ALEXANDRU9COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH6.007.000.000.0013.00mențiuneMedalie aurbaraj
348BADEAANDRADA-GEORGIANA9COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU"BRĂILABR7.002.003.000.0012.00mențiuneMedalie argintbaraj
349DONCIUMIRCEA 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.002.002.002.0012.00mențiuneMedalie argintbaraj
350BĂLTOITEODOR IOAN9COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT3.002.002.005.0012.00mențiuneMedalie argintbaraj
351POPA MOCANUMARIA SOFIA9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.002.001.002.0011.00mențiuneMedalie argint
352ABUSHANAB AMINA 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.007.001.000.0011.00mențiuneMedalie argint
353ȘTEFANMIHAI 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.007.001.000.0011.00mențiuneMedalie argint
354CHIRIAC ANDREEA9COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT3.007.001.000.0011.00mențiuneMedalie argint
355VASILEMARIAN DANIEL9COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJADROBETA TURNU SEVERINMH7.002.001.000.0010.00mențiuneMedalie argint
356DANIELMEDEEA 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB2.007.001.000.0010.00mențiuneMedalie argint
357LEONTE MIHNEA9COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ3.002.003.001.009.00Medalie argint
358ADAMANTONIO EMANUEL9COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC1.007.001.000.009.00Medalie argint
359FLOREAFLAVIU CĂTĂLIN9COLEGIUL NAȚIONAL ”IANCU DE HUNEDOARA”HUNEDOARAHD1.007.001.000.009.00Medalie argint
360POPESCUIOAN9COLEGIUL NAȚIONAL,,TUDOR VLADIMIRESCU”TG-JIUGJ1.007.001.000.009.00Medalie argint
361SAVACONSTANTIN ALIN9LICEUL TEORETIC,,EMIL RACOVIȚĂ” VASLUIVASLUIVS1.002.002.004.009.00Medalie argint
362BĂBANBOGDAN9COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB6.002.000.000.008.00Medalie bronz
363CHIRIAC ELLA ANA MARIA9COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL5.002.001.000.008.00Medalie bronz
364ALDICAMARIA MIRUNA9COLEGIUL NAȚIONAL ,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU”TÂRGOVIȘTEDB4.002.002.000.008.00Medalie bronz
365RADUCANUGEORGE CRISTIAN9COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB4.001.003.000.008.00Medalie bronz
366ILIEŞ RADU-ALEXANDRU9COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ4.001.002.001.008.00Medalie bronz
367CURULIUCCOSMIN ȘTEFAN9COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS2.000.005.001.008.00Medalie bronz
368DOLHARAUL9COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU”BISTRIȚABN1.007.000.000.008.00Medalie bronz
369POSTOLACHE MARA9COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC1.003.002.002.008.00Medalie bronz
370MORARIUMARIA9LICEUL TEORETIC „STEPHAN LUDWIG ROTH”MEDIAȘSB1.000.003.004.008.00Medalie bronz
371IGNĂTESCULUCA 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB4.002.001.000.007.00Medalie bronz
372MITRACHEIONUȚ 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB4.000.002.001.007.00Medalie bronz
373PUȘCAȘURĂZVAN ȘTEFAN9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT2.003.002.000.007.00Medalie bronz
374ZLATEACEZAR 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB2.003.001.500.006.50Medalie bronz
375SIMONSEBASTIAN 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB3.002.001.000.006.00Medalie bronz
376BURACUȘTEFAN 9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.002.001.000.006.00Medalie bronz
377OPREAMIHAI ADRIAN9COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN”RÂMNICU VÂLCEAVL3.002.001.000.006.00Medalie bronz
378TOMA ANDA ȘTEFANIA9COLEGIUL NAȚIONAL,,GHEORGHE ROȘCA CODREANU” BÂRLADBÂRLADVS3.002.001.000.006.00Medalie bronz
379IONVLAD VASILE9COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT2.003.001.000.006.00Medalie bronz
380MOANŢĂ IONUŢ LIVIU9COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ2.002.002.000.006.00Medalie bronz
381BURCA VLAD9ȘCOALA CENTRALĂBUCUREȘTIB1.002.001.002.006.00Medalie bronz
382DANȘTEFAN9COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS1.002.001.002.006.00Medalie bronz
383BUDURABOGDAN9COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU” ORADEABH3.002.000.000.005.00
384IONESCUDAN9COLEGIUL NAȚIONAL„MIHAI VITEAZU”SLOBOZIAIL3.002.000.000.005.00
385HODOROAGĂANDREI9COLEGIUL NAȚIONAL ”ALEXANDRU LAHOVARI”RÂMNICU VÂLCEAVL3.001.001.000.005.00
386TALPOȘCARINA MARIA9COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM2.002.001.000.005.00
387GREAVUDANIELA9COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE LAZĂR”SIBIUSB2.002.001.000.005.00
388BUGAANDRU MIHAI9COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN LALESCU” REȘIȚAREȘIȚACS2.002.000.001.005.00
389TURTUREANDAVID CORNELIU9COLEGIUL NAȚIONAL ”ȘTEFAN CEL MARE” SUCEAVASV4.000.000.000.004.00
390ENACHETUDOR9COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB3.000.001.000.004.00
391PETRUICEZARA MARIA9LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.000.001.000.004.00
392MERLAANTONIU-STEFAN9COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH2.001.001.000.004.00
393NEACȘU-MICLEALIVIU-ȘTEFAN9COLEGIUL NAȚIONAL ”B.P. HAȘDEU” BUZĂUBUZĂUBZ2.000.001.001.004.00
394SÎRCAFLORENTINA9COLEGIUL NAȚIONAL ”SIMION BĂRNUȚIU” ȘIMLEU SILVANIEISJ1.002.001.000.004.00
395AIRINEIANDREI CRISTIAN9COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE"SUCEAVASV1.000.002.001.004.00
396ȘODINCĂIULIA9COLEGIUL NAȚIONAL "PREPARANDIA-D.ȚICHINDEAL"ARADAR1.000.001.002.004.00
397VAIDAFILIP9COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH3.000.000.500.003.50
398CIUMARAŞERBAN9COLEGIUL NAȚIONAL „SFÂNTUL SAVA”BUCUREȘTIB3.000.000.000.003.00
399BORNEAANDREI LAURENŢIU9LICEUL TEORETIC „MIHAI EMINESCU”CĂLĂRAŞICL2.000.001.000.003.00
400CAPRIȘRUTH9COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN”RÂMNICU VÂLCEAVL2.000.001.000.003.00
401ANDRONESCUCATRINEL9COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT2.000.001.000.003.00
402DUMITRUMARIA9COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN LALESCU” REȘIȚAREȘIȚACS2.000.001.000.003.00
403DRAGAN ANDREI9COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH1.002.000.000.003.00
404TUDOR DAN ANDREI9COLEGIUL NAȚIONAL ” MIHAI VITEAZUL”BUCUREȘTIB1.002.000.000.003.00
405DUMITRESCUELENA IOANA9COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.002.000.000.003.00
406DAIAMIHAELA ROXANA9COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORERSCU"GIURGIUGR1.002.000.000.003.00
407CICEUDENIS9COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI” BAIA MAREMM1.000.002.000.003.00
408TREISTAIOANA GEORGIANA9COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ”SIGHETU MARMAȚIEIMM1.000.002.000.003.00
409CANTOR ALEXANDRU-HORATIU9COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDATURDACJ0.002.001.000.003.00
410CREȚU GABRIELA 9COLEGIUL NAȚIONAL "I.C. BRĂTIANU" PITEȘTIAG2.000.000.000.002.00
411DĂSCĂLESCUCLAUDIA IOANA9COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU BOTOȘANIBT2.000.000.000.002.00
412DOBROTĂANGELA9COLEGIUL NAȚIONAL,,TUDOR VLADIMIRESCUTG-JIUGJ2.000.000.000.002.00
413TOMȘECOSMIN9COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU''SATU MARESM1.000.001.000.002.00
414PASCU IONUȚ ALEXANDRU 9COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ1.000.001.000.002.00
415BORLEA BOGDAN ANDREI9COLEGIUL NAȚIONAL ”DECEBAL”DEVAHD1.000.001.000.002.00
416HORODINCĂRAREȘ MIHAI9COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT1.000.001.000.002.00
417RADUDARIA IOANA9COLEGIUL NAŢIONAL AL.I.CUZA FOCŞANIVN1.000.001.000.002.00
418SEMENVALENTIN ION9COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH1.000.001.000.002.00
419ANDRÁSZSOLT9COLEGIUL NAŢIONAL MÁRTON ÁRONMIERCUREA CIUCHR0.002.000.000.002.00
420COJOCARUANDREI - OCTAVIAN9COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL"ALBA IULIAAB1.000.000.000.001.00
421DOBONDIDAVID9COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR1.000.000.000.001.00
422HAŢEGAN VLAD9LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUȘLUDUȘMS1.000.000.000.001.00
423MESSNERANNEMARIE9COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN”RÂMNICU VÂLCEAVL1.000.000.000.001.00
424GĂITAN MIHNEA9COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ȘAGUNA"BRAȘOVBV0.000.001.000.001.00
425MITRANANDREI GABRIEL9COLEGIUL NAȚIONAL ,,A.I.CUZA''ALEXANDRIATR0.000.001.000.001.00
426MAN ANDREI-GEORGE9COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ0.000.000.000.000.00
427MEMIȘ EDIS10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
428NICOLCEA HORIA-PAUL10COLEGIUL NAŢIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONEŞTIBC7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
429NOVAC SERGIU10COLEGIUL NATIONAL “C. BREDICEANU”LUGOJTM7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
430BĂLAN-TRIBUSLEON ROLAND10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
431ROBUVLAD NICOLAE10COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU”BAIA MAREMM7.007.006.007.0027.00premiul IIMedalie aurbaraj
432TIMOFTEALEXANDRA10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.006.007.0027.00premiul IIMedalie aurbaraj
433IACOBRADU 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.007.007.0027.00premiul IIMedalie aurbaraj
434ILE GEORGE-DANIEL10COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.007.007.004.0025.00premiul IIIMedalie argintbaraj
435GEORGESCUILINCA 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.007.004.0025.00premiul IIIMedalie argintbaraj
436TEODORESCUANTONIO 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB5.007.007.004.0023.00mențiuneMedalie argintbaraj
437BOROICAADRIAN10COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.007.007.001.0022.00mențiuneMedalie argintbaraj
438PICUGEORGE 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.002.007.0022.00mențiuneMedalie argintbaraj
439CHIRIȚĂDENIS 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.007.000.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
440BECSIPAUL10COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM7.007.007.000.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
441TÂRZIUNICHITA 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.007.001.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
442SUCALIUCVLAD 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.006.007.001.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
443PANTEAANDREI 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB7.007.006.000.0020.00Medalie argint
444CRĂCIUNESCU ION-EMANUEL10COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ7.006.007.000.0020.00Medalie argint
445OPORANU ALEXANDRU ŞTEFAN10COLEGIUL NAŢIONAL "CAROL I" CRAIOVADJ7.006.007.000.0020.00Medalie argint
446TRIFANOCTAVIAN10LICEUL TEOLOGIC BAPTIST „EMANUEL”ORADEABH6.007.007.000.0020.00Medalie argint
447POPCĂLIN GEORGE10COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM3.003.007.007.0020.00Medalie argint
448FLOREA CIPRIAN10COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.007.005.000.0019.00Medalie bronz
449ROMAN IOANA10COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAI EMINESCU”SATU MARESM4.007.007.001.0019.00Medalie bronz
450CIOC ALEX ANDREI10COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTIAG7.003.007.001.0018.00Medalie bronz
451DIMAILEANA 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB6.001.007.004.0018.00Medalie bronz
452BUTNARUMARIUS ANGEL10LICEUL TEHNOLOGIC,,NICOLAE IORGA”NEGREȘTINEGREȘTIVS7.007.003.000.0017.00Medalie bronz
453MINCUMIHAI-DANIEL 10COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH7.007.002.001.0017.00Medalie bronz
454CABATUDOR IOAN10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.004.002.004.0017.00Medalie bronz
455VOICU CIPRIAN- GABRIEL10COLEGIUL NAȚIONAL "I.C. BRĂTIANU" PITEȘTIAG7.003.007.000.0017.00Medalie bronz
456TAȘCĂ MARIA10COLEGIUL NAȚIONAL ”SPIRU HARET”TECUCIGL5.007.005.000.0017.00Medalie bronz
457COROIAN VLAD-BOGDAN10COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ3.007.007.000.0017.00Medalie bronz
458BAZACTUDOR10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB0.003.007.007.0017.00Medalie bronz
459DONESCUIRINA10COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU"BRĂILABR7.006.003.000.0016.00Medalie bronz
460CIUPALĂANA-IULIA10COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV7.003.006.000.0016.00Medalie bronz
461ANGHEL DAVID-CRISTIAN10COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH7.006.002.000.0015.00Medalie bronz
462CRĂCIUNMIHAI10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU'BUCUREȘTIB7.004.004.000.0015.00Medalie bronz
463MOHANUHERBERT10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB3.007.005.000.0015.00Medalie bronz
464ȘTEFANALEXANDRA MARIA10COLEGIUL NAȚIONAL ,,ANASTASESCU''ROȘIORII DE VEDETR3.007.005.000.0015.00Medalie bronz
465TANASĂTUDOR10COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘPIATRA-NEAMȚNT7.006.001.000.0014.00Medalie bronz
466DOBRE-BARONRAREȘ10COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAI EMINESCU” PETROȘANIHD7.002.005.000.0014.00Medalie bronz
467GRECUBOGDAN OCTAVIAN10COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH6.003.005.000.0014.00Medalie bronz
468POPESCU MARIA10COLEGIUL NAŢIONAL "NICOLAE BĂLCESCU"BRĂILABR5.007.002.000.0014.00Medalie bronz
469PUȚURAEMANUEL VASILE10COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU”BISTRIȚABN7.003.003.000.0013.00
470BACALUMANDREEA 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB4.006.003.000.0013.00
471TUDOSEMARIA ALEXA10COLEGIUL NAȚIONAL "ION LUCA CARAGIALE"PLOIESTIPH3.003.007.000.0013.00
472ȚIPLEAȘTEFAN ALEXANDRU10COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ”SIGHETU MARMAȚIEIMM7.003.001.001.0012.00
473BALAALEXANDRU-CONSTANTIN10COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOPLOIESTIPH6.003.003.000.0012.00
474MIHĂILESCUIOANA CRISTINA10COLEGIUL NAȚIONAL ,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU”TÂRGOVIȘTEDB4.004.004.000.0012.00
475ROTARUVERONICA - IOANA10COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIASIIS4.003.004.001.0012.00
476MUŞUROIALINA MARIA10COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT4.005.002.000.0011.00
477OZGULUKDENIZ 10LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂBUCUREȘTIB3.003.005.000.0011.00
478MIKLÓSCSENGE10COLEGIUL NAȚIONAL "SZÉKELY MIKÓ"SFÂNTU GHEORGHECV3.003.005.000.0011.00
479RAVARIU EUGEN CRISTIAN10COLEGIUL NAŢIONAL „FERDINAND I”BACĂUBC3.003.002.003.0011.00
480ABABEIMĂDĂLINA10COLEGIUL NAȚIONAL AT LAURIANBOTOȘANIBT1.007.002.000.0010.00
481ROTARMIHAELA ANDRA10COLEGIUL NATIONAL "PETRU RAREȘ"SUCEAVASV0.003.007.000.0010.00
482LUPULESCU VLAD10LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"TIMIȘOARATM0.003.007.000.0010.00
483ENEMIHAELA FRANCESCA10COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT0.003.007.000.0010.00
484RADUTODOR - ALEXANDRU10COLEGIUL NAȚIONAL ”LUCIAN BLAGA”SEBEȘAB5.003.001.000.009.00
485BANU TEODORA GEORGIANA10COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ4.003.002.000.009.00
486CONTESIVLAD10COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAI EMINESCU”PETROȘANIHD4.003.002.000.009.00
487VLADANDRA10COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA FOCŞANIVN0.003.003.003.009.00
488PRIGOREANUANDREEA 10COLEGIUL NAȚIONAL „SFÂNTUL SAVA”BUCUREȘTIB3.003.002.000.008.00
489CORNEȘTEANLORETTA JASMINA10COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ”SIGHETU MARMAȚIEIMM1.003.003.000.007.00
490TĂBĂCARUNAZARIE IRENE10COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN0.004.003.000.007.00
491TUDUCEIULIA10COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA” ZALĂUSJ0.004.003.000.007.00
492BOBOIUALEXANDRA10COLEGIUL NAȚIONAL ”SIMION BĂRNUȚIU” ȘIMLEU SILVANIEISJ1.003.002.000.006.00
493MIHAIRALUCA10COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. VLAHUȚĂ” RM. SĂRATRM. SĂRATBZ1.003.001.001.006.00
494STOINELBOGDAN CRISTIAN10COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH0.003.002.000.005.00
495BÂRA SÎNZIANA ADELINA10COLEGIUL NAȚIONAL„MIHAI VITEAZU”SLOBOZIAIL0.003.001.000.004.00
496STANCLAUDIU - GAVRIL10COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS0.002.002.000.004.00
497EGRI CSONGOR10COLEGIUL NAŢIONAL MÁRTON ÁRONMIERCUREA CIUCHR0.003.000.000.003.00
498MUŞUROIDANIEL NICUŞOR10COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT0.003.000.000.003.00
499CHEREJIIULIA10COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAI EMINESCU”SATU MARESM0.002.001.000.003.00
500MIHĂILESCULUANA ANTONIA10COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE LAZĂR” SIBIUSB0.002.001.000.003.00
501BUTELCĂRADU ANDREI10COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT0.002.001.000.003.00
502BUJORCRISTIAN10COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR0.001.002.000.003.00
503FILIPFABIAN10LICEUL TEORETIC „MIHAI EMINESCU”CĂLĂRAŞICL0.001.002.000.003.00
504CRĂCIUN CLAUDIU10COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEANTIMIȘOARATM0.002.000.000.002.00
505CIOBANUELENA10COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN LALESCU” REȘIȚAREȘIȚACS0.001.001.000.002.00
506STANȘTEFAN10COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN”RÂMNICU VÂLCEAVL0.001.001.000.002.00
507JURCUȚPAUL BOGDAN10COLEGIUL NAȚIONAL „EMANUIL GOJDU”ORADEABH0.000.002.000.002.00
508BARBUALEXANDRU MARIAN10COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU"GIURGIUGR0.000.002.000.002.00
509MONETEANDREEA MARIA10COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT0.001.000.000.001.00
510PĂTROESCUION10COLEGIUL NAȚIONAL,,ECATERINA TEODOROIU”TG-JIUGJ0.001.000.000.001.00
511COSTINCARMEN ȘTEFANIA10COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA” ZALĂUSJ0.001.000.000.001.00
512POPOVICIROBERT ADRIAN10COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB0.000.000.000.000.00
513ILIANTTHEODOR MIHAI11COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT4.007.006.004.0021.00premiul IMedalie aurbaraj
514DUMITRESCUDAN 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.000.007.001.0015.00premiul IIMedalie aurbaraj
515TUCHILUȘ VLAD11COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS2.007.005.000.0014.00premiul IIIMedalie aurbaraj
516CRIŞAN DRAGOŞ11COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ7.000.006.000.0013.00mențiuneMedalie aurbaraj
517DIMACLARA-MARIA 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB1.001.007.004.0013.00mențiuneMedalie aurbaraj
518ILIEALEXANDRU-GABRIEL11COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH6.002.003.001.0012.00mențiuneMedalie aurbaraj
519DEACALEX 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB2.003.007.000.0012.00mențiuneMedalie aurbaraj
520BERCARUANA TEODORA 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB4.000.007.000.0011.00mențiuneMedalie argintbaraj
521TÎRLIȘANPAUL PETRU11COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC”NĂSĂUDBN7.001.001.001.0010.00mențiuneMedalie argintbaraj
522BADEAALEXANDRU 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB3.000.007.000.0010.00mențiuneMedalie argintbaraj
523DUMITRUCĂTĂLIN11COLEGIUL NAȚIONAL ”B.P. HAȘDEU” BUZĂUBUZĂUBZ2.000.007.001.0010.00mențiuneMedalie argintbaraj
524MATEI BLEDEAALEXANDRU11COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI „BAIA MAREMM1.007.000.001.009.00mențiuneMedalie argint
525DRĂGHICI RĂZVAN-ANDREI11COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ1.000.007.001.009.00mențiuneMedalie argint
526PÉTERISTVÁN11COLEGIUL NAŢIONAL MÁRTON ÁRONMIERCUREA CIUCHR0.002.007.000.009.00mențiuneMedalie argint
527MORARIURĂZVAN - ANDREI11COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS3.000.004.001.008.00mențiuneMedalie argint
528MIRCEAANDRA ALENA11COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN0.001.000.007.008.00mențiuneMedalie argint
529IGNATANDREI HORIA11COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT0.000.001.007.008.00mențiuneMedalie argint
530MĂCEAN MARIUS11COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS6.000.000.001.007.00Medalie bronz
531CUTURELALENCA 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB3.002.002.000.007.00Medalie bronz
532CAPRARUADRIAN-MIRCEA-GABRIEL11COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH0.001.003.003.007.00Medalie bronz
533PURCAR DAVID11COLEGIUL NAȚIONAL ”UNIREA” TG-MUREȘTG-MUREȘMS2.001.001.002.006.00Medalie bronz
534DOBRIŢĂGEORGE MĂDĂLIN11COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU"SLATINAOT0.004.000.002.006.00Medalie bronz
535BARBUMIHAI11COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN”RÂMNICU VÂLCEAVL3.000.002.000.005.00Medalie bronz
536OVREIUAURAȘ-DĂNUȚ11LICEUL TEORETIC„CAROL I”FETEȘTIIL2.001.001.001.005.00Medalie bronz
537CĂLINCRISTIAN 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB1.003.001.000.005.00Medalie bronz
538ROCAIOANA-MARIA11COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘPIATRA-NEAMȚNT1.002.001.001.005.00Medalie bronz
539DRĂGHIA DENISA-IULIA11COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ1.000.000.004.005.00Medalie bronz
540BASTON RADU ANDREI11COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂUBC0.004.000.001.005.00Medalie bronz
541CONSTANTINMIHNEA11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB3.001.000.000.004.00
542HOLCANCOSMIN11COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT3.000.000.001.004.00
543MATIŞANRĂZVAN11COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN2.002.000.000.004.00
544PETRIDEAN ANDREI11COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ2.001.001.000.004.00
545IANCU GEORGE 11COLEGIUL NAȚIONAL PITEȘTIAG2.001.000.001.004.00
546NEACȘUMIHAI 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB2.001.000.001.004.00
547GHIGHECIANDREI11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB2.000.001.001.004.00
548FAZAKAS BORBÁLA11LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ2.000.001.001.004.00
549BOCIAT DANIEL11LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"TIMIȘOARATM1.002.000.001.004.00
550BIDAȘCĂCARINA11COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT0.001.001.002.004.00
551DRAGOMIRELENA ALEXANDRA11COLEGIUL NAȚIONAL ,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU”TÂRGOVIȘTEDB3.000.000.000.003.00
552KOVÁCSBÁLINT11LICEUL TEORETIC TAMÁSI ÁRONODORHEIU SECUIESCHR3.000.000.000.003.00
553REUTEODORA11COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU”BISTRIȚABN1.002.000.000.003.00
554AGHEORGHIESEIANDREEA11LICEUL TEORETIC,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” VASLUIVASLUIVS1.001.000.001.003.00
555POPROBERT11LICEUL TEOLOGIC BAPTIST „EMANUEL” ORADEABH1.001.000.001.003.00
556CODREANU ANDREI11COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM1.001.000.001.003.00
557ANDREI SORINA GABRIELA11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT0.002.001.000.003.00
558ANTOHIROBERT11COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZIIAȘIIS0.001.001.001.003.00
559ȘEITANRADU CĂTĂLIN11COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH0.001.000.002.003.00
560OKUKURAANDREW HIROAKI11COLEGIUL NAȚIONAL ROMAN VODĂROMANNT0.000.001.002.003.00
561IRIMIAALEXANDRA-VALENTINA11COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH2.000.000.000.002.00
562PINTEA ALEXANDRU11COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ2.000.000.000.002.00
563MITROFANMĂDĂLIN GABRIEL11COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAI EMINESCU”PETROȘANIHD1.001.000.000.002.00
564MITUMIRUNA11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.001.000.000.002.00
565HADARAG ANDRA VALERIA11COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU”BACĂUBC1.001.000.000.002.00
566BUZEAALINA11COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV1.001.000.000.002.00
567HENDOREANUANA DARIA 11LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB1.000.000.001.002.00
568UNGUREANU- VRÎNCEANU GEORGE11COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU”BACĂUBC0.001.000.001.002.00
569TUDORESCUALEXANDRA11COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR0.001.000.001.002.00
570GEORGESCUDAVID ȘTEFAN11COLEGIUL NAŢIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOVBV0.000.000.002.002.00
571TUDORRALUCA11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.000.000.000.001.00
572STANCAADELIN11COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANȚACT1.000.000.000.001.00
573RADUANA MARIA11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB1.000.000.000.001.00
574BALAZSHAZIALEX11LICEUL TEOLOGIC BAPTIST „EMANUEL”ORADEABH0.001.000.000.001.00
575FAUR ALAVIANA -MONIQUE11COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA”TIMIȘOARATM0.001.000.000.001.00
576MUREȘANIOAN ALEXANDRU11COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM0.001.000.000.001.00
577MOLDOVAN SEPTIMIU11LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLAGHERLACJ0.001.000.000.001.00
578COICULESCUVERONICA11COLEGIUL NAȚIONAL,,ECATERINA TEODOROIU”TG-JIUGJ0.001.000.000.001.00
579POPAALEX MIHAI11COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT0.001.000.000.001.00
580ZELINAPAUL11COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU”BAIA MAREMM0.001.000.000.001.00
581URSACHECRISTIAN11COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB0.000.000.000.000.00
582MUNTEANUFILIP11COLEGIUL NAȚIONAL "TITU MAIORESCU"AIUDAB0.000.000.000.000.00
583PANĂ CLAUDIU11COLEGIUL NAȚIONAL "I.C. BRĂTIANU" PITEȘTIAG0.000.000.000.000.00
584GĂNESCU BIANCA- MIHAELA11COLEGIUL NAȚIONAL "I.C. BRĂTIANU" PITEȘTIAG0.000.000.000.000.00
585VALECA CRISTIANA MARIA 11COLEGIUL NAȚIONAL "ZINCA GOLESCU" PITEȘTIAG0.000.000.000.000.00
586DAIAFLORENTINA CRISTINA11COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU"GIURGIUGR0.000.000.000.000.00
587GHILEA RAMONA11COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA” ZALĂUSJ0.000.000.000.000.00
588OLARUGABRIEL11COLEGIUL NAŢIONAL “NICOLAE BĂLCESCU”BRĂILABR0.000.000.000.000.00
589PAVELELENA ALEXANDRA11COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI VITEAZUL"SFÂNTU GHEORGHECV0.000.000.000.000.00
590UNGURMONICA11LICEUL TEORETIC ” OCTAVIAN GOGA” HUEDINHUEDINCJ0.000.000.000.000.00
591VERCIUCȘTEFAN11COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE"SUCEAVASV0.000.000.000.000.00
592BONCIOCATCIPRIAN MIRCEA12COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
593DOICAMIHNEA GABRIEL 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.007.007.007.0028.00premiul IMedalie aurbaraj
594OCIAN MIHNEA12COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.007.006.0027.00premiul IIMedalie aurbaraj
595BOSINTAALEXANDRU ANDREI 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.007.006.007.0027.00premiul IIMedalie aurbaraj
596BÂRAANDREI ROBERT12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT7.007.007.004.0025.00premiul IIIMedalie aurbaraj
597BLAGA BOGDAN12COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.006.007.005.0025.00premiul IIIMedalie aurbaraj
598NICOLAEIOAN ANDREI12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB4.007.007.007.0025.00premiul IIIMedalie aurbaraj
599DIMA ANDREEA12COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB7.007.003.007.0024.00mențiuneMedalie argintbaraj
600VLAD RALUCA12LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"TIMIȘOARATM7.007.007.002.0023.00mențiuneMedalie argintbaraj
601POPAȘTEFAN CRISTIAN 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB1.007.007.007.0022.00mențiuneMedalie argintbaraj
602SIMION ELENA TEODORA 12COLEGIUL NAȚIONAL "I.C. BRĂTIANU" PITEȘTIAG7.007.007.000.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
603BĂLĂUCĂȘTEFAN RĂZVAN12COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT0.007.007.007.0021.00mențiuneMedalie argintbaraj
604TENIE ANDA12COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS7.006.507.000.0020.50mențiuneMedalie argintbaraj
605FICIUBOGDAN 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.000.007.005.0019.00mențiuneMedalie argintbaraj
606MUSTĂȚEARADU IOAN 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.006.004.001.0018.00mențiuneMedalie argintbaraj
607DONDERAALIN 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.007.003.000.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
608BICHIRDAN-VICTOR 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB7.007.003.000.0017.00mențiuneMedalie argintbaraj
609CIOCANANTONIE 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB0.004.005.007.0016.00Medalie argintbaraj
610ZEVRIRADU CRISTIAN12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT1.007.004.001.0013.00Medalie argint
611PLOPEANUTUDOR 12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ BUCURBUCUREȘTIB0.005.001.007.0013.00Medalie argint
612HOMNER DRAGOŞ ALEXANDRU12COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI"GALAȚIGL7.004.000.000.0011.00Medalie bronz
613BUGABOGDAN ANDREI12COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU"GIURGIUGR1.007.000.002.0010.00Medalie bronz
614BĂLĂOI ANCA MARIA12COLEGIUL NAȚIONAL „SFÂNTUL SAVA”BUCUREȘTIB0.007.000.003.0010.00Medalie bronz
615ANECHITEIMATEI12COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT7.000.002.000.009.00Medalie bronz
616RAFILIU CRISTIAN AUREL12COLEGIUL NAȚIONAL ”AUREL VLAICU”ORĂȘTIEHD7.000.001.001.009.00Medalie bronz
617LAZĂRVLAD12COLEGIUL NAȚIONAL "MOISE NICOARĂ"ARADAR1.001.007.000.009.00Medalie bronz
618MANEACOSMIN12COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ȘAGUNA"BRAȘOVBV0.006.502.000.008.50Medalie bronz
619AVRAMBIANCA - VERONICA12COLEGIUL NAȚIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN"BLAJAB0.007.001.000.008.00Medalie bronz
620ROATIŞ IRIS12COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAI EMINESCU”SATU MARESM7.000.000.000.007.00Medalie bronz
621PITROPPETRE ALEXANDRU12COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCUBOTOȘANIBT1.000.006.000.007.00Medalie bronz
622APOSTOLESCU ALEXANDRU GABRIEL12COLEGIUL NAȚIONAL ,,A.I.CUZA''ALEXANDRIATR0.006.500.000.006.50
623GRIGORE IONUŢ12LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARATM1.000.003.002.006.00
624BOJORBARBU12COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM0.005.001.000.006.00
625GYORGY-SPIRIDON MARIA12COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ0.000.006.000.006.00
626OBADĂŞTEFAN- ALEXANDRU12COLEGIUL NAȚIONAL IAȘIIAȘIIS5.000.000.000.005.00
627MARGHESCUBOGDAN12COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH1.001.002.001.005.00
628MIRCIUDIANA ELENA12LICEUL TEORETIC,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” VASLUIVASLUIVS1.000.000.003.004.00
629TOFANIOAN-ADRIAN12COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘPIATRA-NEAMȚNT0.000.003.001.004.00
630JELEAANDREI12COLEGIUL NAŢIONAL UNIREAFOCŞANIVN2.000.001.000.003.00
631TIUTIUNATAN GABRIEL12LICEUL TEOLOGIC BAPTIST „EMANUEL”ORADEABH1.000.001.001.003.00
632DUMITRESCUGEORGE MIHAI12COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" BRAȘOVBV0.000.003.000.003.00
633SĂVOIU VALENTIN12COLEGIUL NAȚIONAL,,TUDOR VLADIMIRESCU”TG-JIUGJ0.000.003.000.003.00
634PETCU DAVID12LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHERI"BUCUREȘTIB0.000.003.000.003.00
635CORCESCUTIBERIU GEORGE12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT0.000.002.001.003.00
636VOINEACRISTIAN12COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH0.000.002.001.003.00
637NICHITARADU12COLEGIUL NAȚIONAL ,,NICOLAE TITULESCU”PUCIOASADB2.000.000.000.002.00
638IANȚUC BIANCA12COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN"CONSTANȚACT0.001.001.000.002.00
639MÁTÉZSOLT12COLEGIUL NAȚIONAL "SZÉKELY MIKÓ"SFÂNTU GHEORGHECV0.000.001.001.002.00
640FASOLĂ GEORGIANA12COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU”BACĂUBC1.000.000.000.001.00
641MILCUANA MARIA12LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂCONSTANȚACT0.001.000.000.001.00
642POPAIULIA12COLEGIUL NAȚIONAL„MIHAI VITEAZU”SLOBOZIAIL0.001.000.000.001.00
643VOINEA EDUARD-GEORGE12COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI VITEAZUL"PLOIESTIPH0.000.001.000.001.00
644POPVLAD12COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI”BAIA MAREMM0.000.001.000.001.00
645CICEO IOANA12COLEGIUL NAŢIONAL EMIL RACOVIŢĂ CLUJ -NAPOCACLUJ-NAPOCACJ0.000.001.000.001.00
646GIURGIUDORIAN - MIHAI12COLEGIUL NAȚIONAL "HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN"ALBA IULIAAB0.000.001.000.001.00
647IGNUȚA-CIUNCANUMATEI12COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”TUDOR VIANU”BUCUREȘTIB0.000.000.001.001.00
648CRĂCIUN DRAGOȘ-LUCIAN12COLEGIUL NAȚIONAL ”LIVIU REBREANU”BISTRIȚABN0.000.000.001.001.00
649DOBRESCU BOGDAN12COLEGIUL NAȚIONAL,,ECATERINA TEODOROIU”TG-JIUGJ0.000.000.000.000.00
650MAZILESCUANDRU12COLEGIUL NAȚIONAL TRAIANDROBETA TURNU SEVERINMH0.000.000.000.000.00
651ACHIM ELENA LUIZA 12COLEGIUL NAȚIONAL "DINICU GOLESCU" CÂMPULUNG MUSCELAG0.000.000.000.000.00
652ETEGAN VALENTINA-ANDREEA12COLEGIUL NAŢIONAL “FRAŢII BUZEŞTI” CRAIOVADJ0.000.000.000.000.00
653MOCANPAULA12COLEGIUL NAȚIONAL ”SILVANIA” ZALĂUSJ0.000.000.000.000.00
654MOGA RADU12COLEGIUL NAȚIONAL ”AL. PAPIU ILARIAN” TG-MUREȘTG-MUREȘMS0.000.000.000.000.00
655ȘTEFĂNESCUCRISTIAN RADU12COLEGIUL NAȚIONAL "ȘTEFAN CEL MARE"SUCEAVASV0.000.000.000.000.00
656BONIFATETUDOR NICOLAE12COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTIPH0.000.000.000.000.00